top of page

PAR TRENERI

“Sporta centrs Jugla” dibinātājs un vadītājs.

 

Fitnesa trenera kvalifikāciju ieguvis absolvējot Rīgas Stradiņa Universitāti. Sertificēts TRX individuālo treniņu un grupu nodarbību treneris. Escape Fitness un TOGU akadēmijas Master treneris Baltijas valstīs. Papildinājis savas zināšanas studējot fizioterapiju. 

 

Viens no nedaudzajiem, kurš 2013. Ieviesa Latvijā CrossFit nodarbības! Kopš tā laika ir aizrautīgs šī sporta veida fanāts.

 

Paralēli nodarbību un semināru vadīšanai atrod laiku sagatavoties sacensībām kā atlēts. Kopš 2013. gada regulāri startē CrossFit, funkcionālā fitnesa, spēka un izturības sacensībās, bieži kāpjot uz goda pjedestāla, nereti – uz augstākā pakāpiena. Pārstāvējis Latviju ārzemēs iekļūstot TOP atlētu skaitā.

 

Pieprasīts dažādu spēka un izturības sacensību organizators gan pašvaldībās, gan Nacionālajos bruņotajos spēkos. 

 

Raksturo liela neatlaidība un māksla iemācīt vissarežģītākos vingrinājumus. Nekad neatteiks padomu un vienmēr atlicinās laiku sarunai.

 

Pēdējo gadu laikā arvien lielāku lomu trenera ikdienas darbā ieņem jauniešu un bērnu individuāla trenēšana, vispusīgas fiziskās sagatavotības un veselības veicināšana.   

 

Saista ceļošana, piedzīvojumi un intelektuāla pilnveidošanās, lasot biogrāfiskas grāmatas un skatoties dokumentālo kino. Aktīvi interesējās par cīņu sportu, arī pats ņēmis dalību grandiozajā televīzijas šovā Boksa akadēmija, gūstot uzvaru fināla cīņā.

VIDEO