top of page

PAR TRENERI

Sporta Centrs Jugla” dibinātājs un vadītājs.

 

Fitnesa trenera kvalifikāciju ieguvis absolvējot Rīgas Stradiņa Universitāti. Sertificēts TRX individuālo treniņu un grupu nodarbību treneris. Escape Fitness un TOGU akadēmijas Master treneris Baltijas valstīs. Papildinājis savas zināšanas studējot fizioterapiju. 

 

Viens no nedaudzajiem, kurš 2013. Ieviesa Latvijā CrossFit nodarbības! Kopš tā laika ir aizrautīgs šī sporta veida fanāts.

 

Paralēli nodarbību un semināru vadīšanai atrod laiku sagatavoties sacensībām kā atlēts. Kopš 2013. gada regulāri startē CrossFit, funkcionālā fitnesa, spēka un izturības sacensībās, bieži kāpjot uz goda pjedestāla, nereti – uz augstākā pakāpiena. Pārstāvējis Latviju ārzemēs iekļūstot TOP atlētu skaitā.

 

Pieprasīts dažādu spēka un izturības sacensību organizators gan pašvaldībās, gan Nacionālajos bruņotajos spēkos. 

 

Raksturo liela neatlaidība un māksla iemācīt vissarežģītākos vingrinājumus. Nekad neatteiks padomu un vienmēr atlicinās laiku sarunai.

 

Reinis daudz laika aivada ar bērniem un jauniešiem viņu fiziskās sagatavotības un veselības veicināšanā kā privātajos treniņos, tā grupu nodarbībās.

 

Saista ceļošana, piedzīvojumi un intelektuāla pilnveidošanās, lasot biogrāfiskas grāmatas un skatoties dokumentālo kino. Aktīvi interesējās par cīņu sportu, arī pats ņēmis dalību grandiozajā televīzijas šovā “Boksa akadēmija”, gūstot uzvaru fināla cīņā. Šova otrajā sezonā no dalībnieka ir kļuvis par fiziskās sagatavotības treneri un instruktoru.


Piedalījies vairāku profesionālu atlētu sagatavošanā nozīmīgām starptautiskām sacensībām, kā piemēram, Kristaps Zīle - kikbokss, Armans Zvirbulis - brīvā cīņa, Anastasija Grigorjeva - brīvā cīņa, Ivars Samušonoks - brīvā cīņa, Kristaps Zutis - bokss, Ričards Zariņš - bokss.

 

2023.gadā kā fiziskās sagatvotības treneris piedalījies NBS kadetu sagatavošanā dalībai startautiskajās militārajās sacensībās ASV,West Point.
 

VIDEO