SPORTA CENTRS

JUGLA

Brīvības iela 401

Esam aizrautīga treneru komanda, kuri mīl savu profesiju. Mums svarīga ikviena sporta zāles apmeklētāja izaugsme un vēlme gūt fantastiskas emocijas ikkatrā treniņā! Esam sev uzstādījuši augstas prasības pret sava darba kvalitāti, līdz ar to klienti iegūst ļoti strukturizētas un profesionāli izveidotas fitnesa nodarbības! Kopā ar kolēģiem regulāri rīkojam uztura, sporta uztura un fitnesa seminārus sportistiem, treneriem, fizioterapeitiem un sporta entuziastiem! 

reinis_prof_edited.jpg
REINIS
GARKALNS
  • Facebook
  • Instagram

Reinis ir “Sporta centrs Jugla” dibinātājs un vadītājs. Fitnesa trenera kvalifikāciju ieguvis absolvējot Rīgas Stradiņa Universitāti! Sertificēts TRX individuālo treniņu un grupu nodarbību treneris. Escape Fitness un TOGU akadēmijas Master treneris Baltijas valstīs! Paralēli Trenera iemaņām apgūst fizioterapeita kvalifikāciju Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijā! Visdažādāko teipošanas metožu lietpratējs! 

Reinis ir viens no nedaudzajiem, kurš 2013. Ieviesa Latvijā CrossFit nodarbības! Kopš tā laika ir aizrautīgs šī sporta veida fanāts!

Reinis sevi pozicionē netikai kā Treneri un fizioterapeitu, bet paralēli nodarbību un semināru vadīšanai atrod laiku sagatavoties sacensībām kā atlēts. Kopš 2013. gada regulāri startē CrossFit un funkcionālā fitnesa sacenībās - bieži kāpjot uz goda pjedestāla, nereti uz augstākā pakāpiena! Pārstāvējis Latviju ārzemēs iekļūstot TOP atlētu skaitā! 

 

Reini raksturo liela neatlaidība un māksla iemācīt vissarežģītākos vingrinājumus! Nekad neatteiks padomu un vienmēr atlicinās laiku sarunai!  

 

Reiņa hobiji ir ceļošana un kino - īpaši dokumentālās pārraides un cīņas sports! 

egils_prof.jpg
EGĪLS
​ŠTEINERTS
  • Facebook
  • Instagram

Sertificèts TRX un fitnesa un atlētiskās vingrošanas treneris. 

 

Kaislīgs sportists un aktīva un veselīga dzīves veida piekritējs. Kopš bērnības profesionāls smaiļotājs, daudzu starptaustisku sacensību dalībnieks un godalgotu vietu laureāts sacensībās Latvijā. Šobrīd daudzu Crossfit sacensību dalībnieks gan Latvijā gan ārpus tās robežām. 

Uzskata, ka ķermenim nav limitu, visi limiti ir cilvēku galvās. Par treneri strādā, lai šos limitus mazinātu.

monta_prof.jpg
MONTA
DIŠLERE -
KIRILKO
  • Facebook
  • Instagram

Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija - Bakalaura grāds sporta zinātnē aerobikas vecākais treneris un vadītājs sporta jomā. Sertificēts B kategorijas motosporta treneris.

 

Montai ir 11 gadu pieredze motokrosā ar kvadracikliem. 2018.gadā - Baltijas Čempionāts Cross Country 3.vieta Baltijas kausā "kvadri open" klasē. 

 

Monta uzskata - Ja dari, tad līdz galam! 

Motivē tie cilvēki, kuri ar smagu darbu spēj sasniegt lielus mērķus. 

 

Mamma pusotrgadniekam, kas ir šī brīža galvenā nodarbošanās un hobijs. Monta nespēj iztikt bez motokrosa, fitnesa treniņiem un dažādām citām sporta aktivitātēm - slēpošana, skriešana uc

Brīvajos brīžos labprāt šad tad arī glezno.

edgars_prof_edited.jpg
EDGARS
REINHOLDS
  • Facebook
  • Instagram

Viens no Sporta centra Jugla treneriem. Zināšanas sporta jomā un trenera kvalifikācija iegūtas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kā arī regulāri tiek papildinātas, apmeklējot dažādus seminārus un apmācības.

 

Edgars ir sertificēts TRX piekares sistēmu treneris, sporta masieris, kā arī sertificēts teipošanas speciālists. Pasniedz tādas grupu nodarbības kā CrossTraining, TRX, nodarbības jauniešiem, kā arī personāltreniņus. Pats startējis vairākas Latvijas, Baltijas un Eiropas mēroga krosfita sacensībās gan individuāli, gan komandās. Vairākkārt kāpis uz goda pjedestāla svarcelšanas sacensībās Latvijas mērogā.

 

Ja esi nolēmis uzlabot vai atgūt savu fizisko formu, Edgars Tev to palīdzēs izdarīt!

KONTAKTI

Brīvības gatve 401,

Rīga, LV-1024

T: +371 22 006 241

logo.png