top of page

AKTIVITĀTES

Mēs - Sporta Centrs Jugla piedāvājam aktivitātes arī ārpus regulārajiem treniņiem - dzimšanas dienas ballītes un klases ekskursijas dažādiem vecumiem!

DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTE

Icons_Jugla-07.png

Piedāvājam forši, aktīvi un grandiozi nosvinēt dzimšanas dienu savam bērnam. 


Šī ir fantastiska iespēja ļoti atraktīvā un azartiskā vidē pavadīt neaizmirstamu dzimšanas dienu, kuras laikā arī gaviļnieka draugiem sanāks kārtīgi izsportoties un priecāties par svētkiem kopā ar jubilāru. 

Jubilāru un viņa viesus gaida 2 stundu ballīte ar sportiskām aktivitātēm, spēlēm, rotaļām, mūziku, dažādiem izaicinājumiem un izklaidēm profesionāla trenera vadībā. 

Ballītes laikā vecāku iesaiste nav nepieciešama, izņemot gadījumus, kad ballītē piedalās mazie brālīši un māsiņas. Ballītē ir iespējams pasniegt ēdienu, uzkodas, dzērienus un svētku torti.

Par veseliem, aktīviem un jaudīgiem bērniem!

PIETEIKŠANĀS ZVANOT: +371 22 006 241​

 

KLASES EKSKURSIJA

Icons_Jugla-08.png

Mēs visi esam atbildīgi par mūsu jauniešu un bērnu kopējo veselību! Lai viņi būtu, aktīvi, domājoši, stipri un ar prieku piedalītos visadažādākajās aktvitātēs!

Mēs piedāvājam 60-75 min. garu sportisku saliedēšanās treniņu, izklaides ar rotaļām un mūziku. 
Bērniem un jauniešiem nav jābūt ar iepriekšēju sportisko pieredzi, jo ekskursija paredzēta dažādiem sagatavotības līmeņiem. Klasesbiedriem būs kopīgiem spēkiem jāveic visdažādākie vingrojumi un to kompleksi, kurus iespējams veikt tikai visiem sadarbojoties. Fantastiska iespēja bērniem savstarpēji socializēties profesionāla trenera vadībā. Pirms un pēc ekskursijas ir iespējams izmantot ģērbtuves un dušas.

Veselīgs dzīvesveids sākas ar kustību, un mēs ar lielāko prieku uzņemsim klases uz jautru un aktīvu kopā būšanu, kurā sporta prieks iekļaujas izglītībā! 
Ekskurijā noteikti var piedalīties arī skolotāji.

 

PIETEIKŠANĀS ZVANOT: +371 22 006 241​

KONTAKTI

Brīvības gatve 401, Rīga

+371 22 006 241​

bottom of page