CROSSTRAINING

Vidējas un augstas intensitātes funkcionālais grupu treniņš, kurā tiek nodarbināta visa ķermeņa muskulatūra. Īpaša uzmanība tiek pievērsta vingrinājumu tehniskajam izpildījumam, kas samazinās traumu risku līdz minimumam. Ideāli piemērota nodarbība tiem, kuri vēlas kārtīgi pasvīst un atbrīvoties no kāda liekā kilograma, kā arī tiem, kuri vēlas būt lieliskā fiziskā formā un apgūt daudz jaunu vingrinājumu. Katra nodarbība būs kā atsevišķs piedzīvojums, jo treniņu vingrinājumi un to kombinācijas nekad neatkārtojas, kas katru nodarbību padara unikālu. Nodarbību vada sertificēts un zinošs treneris.

 

Nodarbības ilgums  - 1h  

 TRX 

Unikāla treniņu sistēma, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē. Šajās, vidējas intensitātes, grupu nodarbībās uzsvars tiek likts uz vingrinājumiem, kas balstās uz vingrotāja paša ķermeņa svaru. Specifiskās TRX piekares sistēmas ļauj vingrinājumus pielāgot jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim. Īpaša uzmanība tiek pievērsta dziļās muskulatūras un muguras muskuļu stiprināšanai. Katra treniņa laikā iespējams “sadedzināt” 700-1000 kalorijām. Nodarbību pasniedz TRX sertificēts un zinošs treneris.  

 

Nodarbības ilgums – 1h  

NODARBĪBAS JAUNIEŠIEM (11-17 g.v.)

Īpaši treniņi pusaudžiem, kuros tiek attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība. Jaunieši iemācās pareizi un droši izpildīt kustības. Nodarbībā tiek iekļauti spēļu elementi, kas savstarpēji saliedē jauniešus. Treniņos vingrinājumu izpildes tehniku koriģē  sertificēts un zinošs treneris.  

 

Nodarbības ilgums 1- h  

BĒRNU NODARBĪBAS

(3-10 g.v.)

Fantastiski treniņi pašiem mazākajiem. Nodarbības tiek vadītas divās grupās (3-5 g.v.) un (6-10 g.v.) Treniņos mazajiem tiek mācīti vienkāršākie vingrinājumi, kas veicina bērnu vispusīgo attīstību. Tiek pielietotas kustību spēles, rotaļas un sporta spēļu elementi, kas bērnos izraisa sajūsmu. Nodarbību vada kvalificēta un zinoša trenere.  

Nodarbības ilgums:

(3-5 g.v.) – 45 min /

(6-10g.v.) – 1h  

PERSONĀLTRENIŅI

Individuāla nodarbība trenera uzraudzībā. Šī ir lieliska iespēja sasniegt savus mērķus daudz ātrāk. Profesionāls treneris  palīdzēs pielāgot vingrinājumus īpaši Jūsu fiziskajai sagatavotībai. Sastādīs treniņu plānu, palīdzēs sakārtot uztura jautājumus kā arī sniegs nepieciešamo motivācijas devu ikdienas treniņam.

MOMMY FIT

Esam priecīgi paziņot, ka esam uzsākuši pasniegt īpašas nodarbības jaunajām māmiņām, lieliskās Ieva Klinstone vadībā.

Šīs būs vidējas intensitātes nodarbības sievietēm, kur uz treniņu gaidītas mammas kopā ar saviem mazajiem (bērna vecumam nav nozīmes). Treniņa laikā mammai ir iespēja pavingrot, kamēr mazais spēlējas, draudzējas ar citiem bērniem vai guļ diendusu. Lieliska iespēja izkustēties arī tām mammām, kurām nav iespēja tikt uz treniņu bez sava mazulīša.  

 

Nodarbība piemērota arī māmiņām pēc dzemdībām, lai ar saudzīgiem vingrojumiem atjaunotu muskuļu spēku. 

 

Nodarbības tiks pasniegtas katru pirmdienu un trešdienu plkst. 13.00. 

Nodarbības vadīs sertificēta fitnesa trenere Ieva Klintstone

 

Pieteikšanās uz nodarbību ir obligāta zvanot vai rakstot Ievai uz tālruņa nr. +371 293 56 470

FIT BOXING

 

Fit boxing nodarbība ir paradzēta ikvienam interesentam, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan meitenēm, gan džekiem! Nodarbībās būs boksa elementu un fitnesa vingrinājumu kombinācijas, kas ļaus treniņa laikā sadedzināt pat 1000 kalorijas! 

 

Pieredzējuši un sertificēti Treneri Tev iemācīs kā ar boksa tehnikas palīdzību sasniegt savus fitnesa mērķus! Nodarbībās tik veikta pareizas un drošas tehnikas apmācība, daudz tiks izmantoti boksa cimdi un maisi! Atzīmēsim, gan, ka savus treniņu biedrus nedrīkstēs iekaustīt! 

 

Fit boxing nodarbībās būs bezkontakta un paradzētas veselīga ķermeņa stiprināšanai!

 

Ja esi ieninteresēts un vēlies pievienoties šai nodarbībai, droši raksti mums sadaļā vēstules vai zvani uz tālruņa nr: 22006241

STRETCHING JOGA

“STRETCHING JOGA” nodarbībās tiks apvienoti dažādi stiepšanās un jogas vingrinājumu kompleksi, kas viens otru papildonot spēs sniegt lieliskus rezultātus jau pēc pirmajām nodarbībām! 
 

Šīs nodarbības ir paradzētas ikvienam interesentam, kurš vēlas kļūt elastīgāks, atbrīvoties no ikdienas stresa un savilktiem muskuļiem. Kā arī ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam, kurš jau aizraujas ar kādu konkrētu sporta veidu un vēlas pēc treniņiem kārtīgi izstiepties! Šī nodarbība būs ideāli piemērota tiem, kuri vēlas izstiept  sāpīgus muskuļus un palielināt kustību apjomu locītavās! Tātad nodarbības paradzētas kā iesācējiem tā pieredzējušiem fitnesa entuziastiem!

Nodarbības pasniegs vienmēr pozitīvā un smaidīgā trenere Sandra Mensikova. Sandra ir absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un aizrautīgi pati nodarbojas ar spēka un izturības treniņiem. Tā kā Sandra spēs ikvienam pielāgot tieši viņam nepieciešamos vingrinājumus, kas sniegs vislabāko rezultātu. 

Sandra - 29416679
Reinis - 22006241

KONTAKTI

Brīvības gatve 401,

Rīga, LV-1024

T: +371 22 006 241

logo.png