© 2019 Sporta Centrs Jugla

CROSSTRAINING

Vidējas un augstas intensitātes funkcionālais grupu treniņš, kurā tiek nodarbināta visa ķermeņa muskulatūra. Īpaša uzmanība tiek pievērsta vingrinājumu tehniskajam izpildījumam, kas samazinās traumu risku līdz minimumam. Ideāli piemērota nodarbība tiem, kuri vēlas kārtīgi pasvīst un atbrīvoties no kāda liekā kilograma, kā arī tiem, kuri vēlas būt lieliskā fiziskā formā un apgūt daudz jaunu vingrinājumu. Katra nodarbība būs kā atsevišķs piedzīvojums, jo treniņu vingrinājumi un to kombinācijas nekad neatkārtojas, kas katru nodarbību padara unikālu. Nodarbību vada sertificēts un zinošs treneris.

 

Nodarbības ilgums  - 1h  

 TRX 

Unikāla treniņu sistēma, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē. Šajās, vidējas intensitātes, grupu nodarbībās uzsvars tiek likts uz vingrinājumiem, kas balstās uz vingrotāja paša ķermeņa svaru. Specifiskās TRX piekares sistēmas ļauj vingrinājumus pielāgot jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim. Īpaša uzmanība tiek pievērsta dziļās muskulatūras un muguras muskuļu stiprināšanai. Katra treniņa laikā iespējams “sadedzināt” 700-1000 kalorijām. Nodarbību pasniedz TRX sertificēts un zinošs treneris.  

 

Nodarbības ilgums – 1h  

NODARBĪBAS JAUNIEŠIEM (11-17 g.v.)

Īpaši treniņi pusaudžiem, kuros tiek attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība. Jaunieši iemācās pareizi un droši izpildīt kustības. Nodarbībā tiek iekļauti spēļu elementi, kas savstarpēji saliedē jauniešus. Treniņos vingrinājumu izpildes tehniku koriģē  sertificēts un zinošs treneris.  

 

Nodarbības ilgums 1- h  

BĒRNU NODARBĪBAS

(3-10 g.v.)

Fantastiski treniņi pašiem mazākajiem. Nodarbības tiek vadītas divās grupās (3-5 g.v.) un (6-10 g.v.) Treniņos mazajiem tiek mācīti vienkāršākie vingrinājumi, kas veicina bērnu vispusīgo attīstību. Tiek pielietotas kustību spēles, rotaļas un sporta spēļu elementi, kas bērnos izraisa sajūsmu. Nodarbību vada kvalificēta un zinoša trenere.  

Nodarbības ilgums:

(3-5 g.v.) – 45 min /

(6-10g.v.) – 1h  

PERSONĀLTRENIŅI

Individuāla nodarbība trenera uzraudzībā. Šī ir lieliska iespēja sasniegt savus mērķus daudz ātrāk. Profesionāls treneris  palīdzēs pielāgot vingrinājumus īpaši Jūsu fiziskajai sagatavotībai. Sastādīs treniņu plānu, palīdzēs sakārtot uztura jautājumus kā arī sniegs nepieciešamo motivācijas devu ikdienas treniņam.

NODARBĪBAS MAMMĀM AR MAZUĻIEM

Esam priecīgi paziņot, ka esam uzsākuši pasniegt īpašas nodarbības jaunajām māmiņām, lieliskās Monta Dišlere-Kirilko vadībā!

Šīs būs vidējas intensitātes nodarbības sievietēm, kur uz treniņu gaidītas mammas kopā ar saviem mazajiem (bērna vecumam nav nozīmes). Treniņa laikā mammai ir iespēja pavingrot, kamēr mazais spēlējas, draudzējas ar citiem bērniem vai guļ diendusu. Lieliska iespēja izkustēties arī tām mammām, kurām nav iespēja tikt uz treniņu bez sava mazulīša.  

 

Nodarbība piemērota arī māmiņām pēc dzemdībām, lai ar saudzīgiem vingrojumiem atjaunotu muskuļu spēku. 

 

Nodarbības tiks pasniegtas katru pirmdienu un trešdienu plkst. 13.00. 

Nodarbības vadīs sertificēta fitnesa trenere Monta Dišlere-Kirilko

 

Pieteikšanās uz nodarbību ir obligāta zvanot vai rakstot Montai uz tālruņa nr. +371 26 976 688