top of page

 TRENIŅI  

Mēs - Sporta Centrs Jugla piedāvājam daudzveidīgus treniņus dažādiem vecumiem un fiziskajai sagatavotībai.

Atceries - mēs visi kādreiz atnācām uz treniņu pirmo reizi!

TRU FIT ZONE
TRENEŽIERU ZĀLE

trenezieru.png

Esam priecīgi paziņot, ka mēs, Sporta centrs Jugla komanda, esam papildinājuši piedāvājumu mūsu esošajiem un topošajiem biedriem! 

Esam izveidojuši jaunu zāles sektoru TruFit ZONE, kurā uzsvars ir likts uz tradicionālās trenažieru zāles konceptu, bet neaizmirstot par brīvo svaru un vingrošanas zonu pieejamību!

Fitness, sports, vingrošana ir ļoti plašas nozares, kuros vingrojumu dažādība ir teju neizsmeļama! 

Mums ir ļoti liels prieks virzīties uz priekšu, attīstīties un piedāvāt mūsu atlētiem labāko - kā iesācējiem, tā profesionāliem sportistiem! 

Šijā zālē ikviens varēs trenēties un sasniegt savus mērķus patstāvīgi vai kopā ar privāto Treneri! 

Aicinām visus trenēties ar baudāmu kvalitāti savam ķermenim un prātam!

RĪTA NODARBĪBAS

Šajās nodarbībās uzsvars ir uz vispār attīstošiem fiziskās sagatavotības vingrojumiem. Treniņa intensitāte ir vidēja.

 

Vingrinājumi pārsvarā tiek izpildīti ar sava ķermeņa svaru, reizēm izmantojot nelielus pieliktos svarus (hanteles, svaru bumbas, pildbumbas u.c.).

 

Kardiovaskulārās sistēmas stiprināšanai tiek izmantoti slēpošanas, airēšanas, skriešanas un velo trenažieri. Liela uzmanība treniņa procesā tiek pievērsta dziļās muskulatūras nostiprināšanai.

 

Nodarbības ilgums 45min.

CROSSTRAINING

icons-02.png

Vidējas un augstas intensitātes funkcionālais grupu treniņš, kurā tiek nodarbināta visa ķermeņa muskulatūra.

 

Īpaša uzmanība tiek pievērsta vingrinājumu tehniskajam izpildījumam, kas samazinās traumu risku līdz minimumam. Ideāli piemērota nodarbība tiem, kuri vēlas kārtīgi pasvīst un atbrīvoties no kāda liekā kilograma, kā arī tiem, kuri vēlas būt lieliskā fiziskā formā un apgūt daudz jaunu vingrinājumu. Katra nodarbība būs kā atsevišķs piedzīvojums, jo treniņu vingrinājumi un to kombinācijas nekad neatkārtojas, kas katru nodarbību padara unikālu. Nodarbību vada sertificēts un zinošs treneris.

 

Nodarbības ilgums  - 1h  

TRX

icons-06.png

Unikāla treniņu sistēma, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē.

 

Šajās, vidējas intensitātes, grupu nodarbībās uzsvars tiek likts uz vingrinājumiem, kas balstās uz vingrotāja paša ķermeņa svaru. Specifiskās TRX piekares sistēmas ļauj vingrinājumus pielāgot jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim. Īpaša uzmanība tiek pievērsta dziļās muskulatūras un muguras muskuļu stiprināšanai. Katra treniņa laikā iespējams “sadedzināt” 700-1000 kalorijām. Nodarbību pasniedz TRX sertificēts un zinošs treneris.  

 

Nodarbības ilgums – 1h  

FIT BOXING

icons-01.png

Fit boxing nodarbība ir paradzēta ikvienam interesentam, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan meitenēm, gan džekiem!

 

Nodarbībās būs boksa elementu un fitnesa vingrinājumu kombinācijas, kas ļaus treniņa laikā sadedzināt pat 1000 kalorijas! 

 

Pieredzējuši un sertificēti Treneri Tev iemācīs kā ar boksa tehnikas palīdzību sasniegt savus fitnesa mērķus! Nodarbībās tik veikta pareizas un drošas tehnikas apmācība, daudz tiks izmantoti boksa cimdi un maisi! Atzīmēsim, gan, ka savus treniņu biedrus nedrīkstēs iekaustīt! 

 

Fit boxing nodarbībās būs bezkontakta un paradzētas veselīga ķermeņa stiprināšanai!