top of page

PAR TRENERI

Sertificēta fitnesa trenere un fizioterapeite. Pabeigusi RSU Veselības sporta speciālista programmu un LSPA ieguvusi bakalaura grādu fizioterapijā. Papildus studijām regulāri apmeklē dažādus kursus un kvalifikācijas celšanas seminārus. 

Sandija ir sertificēta TRX piekares sistēmu trenere, pašmasāžas ruļļu “BLACKROLL” trenere, kā arī sertificēta teipošanas speciāliste.

 

Ieguvusi fitnesa un klasiskās masāžas sertifikātus, izgājusi pilates vingrošanas sistēmas un ieguvusi vairākus citus sertifikātus, kā arī regulāri turpinu papildināt  zināšanas patstāvīgi, jo uzskata, ka panākumu atslēga ir nepārtraukta sevis pilnveidošana.

2019.gadā startēja IFBB Open Latvian Championship Bikini fitness iegūstot 5.vietu savā kategorijā. 

 

Sandijai patīk izaicinājumi un funkcionālais fitness ir tā joma, kur to var realizēt, galvenais ir nebaidīties un izkāpt no savas komforta zonas, jo tikai tā ir iespējams progresēt un uzzināt savu spēju robežas.

Sandija piedāvā privātos treniņus, treniņus mazās grupās, online coaching, sporta masāžas, kā arī aktīvi vada crosstraining un Booty-ABS grupu nodarbības. 

Sandija aktīvi darbojās arī kā fizioterapeits, īpaši specializējas darbā ar sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

VIDEO

SANDIJA
VECĀKI UN ZĪDAIŅI
01:00

GALERIJA

bottom of page