top of page

PAR TRENERI

Trenera zināšanas iegūtas Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijā, pabeidzot bakalaura studijas un iegūstot B kategorijas trenera sertifikāciju ka aerobikas vecākais treneris, vadītās sporta jomā un motokrosa vecākais treneris. Zināšas regulāri papildina, apmeklējot dažādus kvalifikācijas celšanas kursus, ir iegūts arī sertifikāts TRX grupu un individuālo treniņu vadīšanai. Pieredze iegūta pēdējo 10 gadu laikā regulāri vadot dažāda veida grupu un individuālās nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem. Ir arī pieredze vadot nodarbības māmiņām pēc dzemdībām, kā arī dažādu sporta veidu atlētu sagatavošana sezonai. 

 

Monta ir mamma piecgadniekam un divgadniecei. Papildus fitnesa un trenera dzīvesveidam, neatņemama Montas dzīves sastāvdaļa ir motokross un motosports. Pati jau 15 gadus piedalījusies sacensībās ar kvadracikliem, startējot gan Latvijas, gan Baltijas mēroga sacensībās, un iegūstot arī godalgotas vietas gan meiteņu konkurencē, gan arī kopējā vērtējumā ar džekiem. Šobrīd iesākto motosportā turpina dēls Ralfs, kurš trenējas un startē sacensības, taču pati Monta šobrīd motokrosu atstājusi sev kā hobiju. 

 

Ļoti motivē cilvēki, kas dara! Un tic, ka ar neatlaidību var sasniegt virsotnes! Prieks par katru sportistu, ar kuru kopīgi ir sasniegti mērķi, un, kuru dzīvesveids ir kļuvis aktīvāks un veselīgāks tieši pateicoties kopīgi pavadītām treniņu stundām. 

Montai trenera darbs ir sirdslieta, un nespēj sevi iedomāties nevienā citā profesijā. Monta sevi raksturo kā smaidīgu, komunikablu un pozitīvu cilvēku. 

GALERIJA

bottom of page