top of page

PAR TRENERI

Madars ir treneris, sportists, erudīts savas jomas speciālists, kurš teorētiskās zināšanas ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmā ‘’ Veselības sporta speciālists – fitnesa treneris’’, taču praktiski krājis lielu pieredzi savās sporta gaitās.

 

Pēdējos gadus ir treniņu metodikas – funkcionālā fitnesa praktizētājs, iepriekš – Latvijas čempions, kā juniors pauerliftingā, sporta izaicinājumu piekritējs.

Savu sporta pieredzi krājis gadiem, gan ar komandu sportu basketbolā , gan individuālajos sporta veidos. Pašlaik arī brīvā laika hobijs - motosports, ievilcis nopietnākā līmenī un Madars piedalās vairākās motosporta sacensībās un arī Latvijas čempionātā motošosejā.

 

Madars piedāvā privātos treniņus, treniņus mazās grupās, gan arī aktīvi vada crosstraining grupu nodarbības. Madars ir cilvēks ar augstiem standartiem, būtiski – visvairāk pret sevi, kas viņu veido kā treneri, kuram ir svarīgi nodrošināt augstu darba kvalitāti, atbildību pret savu darbu un klientu. Palīdzēs Tev, neatkarīgi vai savas sporta gaitas vēlies sākt tikai tagad, vai esi pieredzējis sportists. Madara mērķis ir kļut par vienu no labākajiem savas jomas speciālistiem, tāpēc ir gatavs dot no sevis labāko klienta izaugsmei.

GALERIJA

bottom of page