top of page

PAR TRENERI

Viens no Sporta centra Jugla vadošajiem treneriem. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kur specializējies kā fitnesa un svarcelšanas treneris, kā arī vadītājs sporta jomā. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot dažādus seminārus un apmācības.

 

Edgars ir sertificēts TRX piekares sistēmu treneris, sporta masieris, kā arī sertificēts teipošanas speciālists. Pasniedz tādas grupu nodarbības kā CrossTraining, TRX, nodarbības jauniešiem, kā arī individuālos treniņus. Edgars vienmēr ir uzskatījis, ka cilvēks ir tik stiprs, par cik stipri viņš pats sevi uzskata! Tāpēc par prioritāti izvirza audzēkņu mērķus un to, lai viņi pēc treniņa dotos mājās laimīgi un pārliecināti par sevi!

 

Pats startējis vairākas Latvijas, Baltijas un Eiropas mēroga elites CrossFit sacensībās gan individuāli, gan komandās. Vairākkārt kāpis uz goda pjedestāla svarcelšanas sacensībās Latvijas mērogā. 

 

Ja esi nolēmis uzlabot vai atgūt savu fizisko formu, Edgars Tev to palīdzēs izdarīt. Tas nebūs viegli, bet tas noteikti būs tā vērts!

GALERIJA

bottom of page