top of page

PAR TRENERI

Viens no Sporta centra Jugla vadošajiem treneriem. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kur specializējies kā fitnesa un svarcelšanas treneris, kā arī vadītājs sporta jomā. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot dažādus seminārus un apmācības.

 

Edgars ir sertificēts TRX piekares sistēmu treneris, sporta masieris, kā arī sertificēts teipošanas speciālists. Pasniedz tādas grupu nodarbības kā CrossTraining, TRX, nodarbības jauniešiem, kā arī individuālos treniņus. Edgars vienmēr ir uzskatījis, ka cilvēks ir tik stiprs, par cik stipri viņš pats sevi uzskata! Tāpēc par prioritāti izvirza audzēkņu mērķus un to, lai viņi pēc treniņa dotos mājās laimīgi un pārliecināti par sevi!

 

Pats startējis vairākas Latvijas, Baltijas un Eiropas mēroga elites CrossFit sacensībās gan individuāli, gan komandās. Vairākkārt kāpis uz goda pjedestāla svarcelšanas sacensībās Latvijas mērogā. 

 

Ja esi nolēmis uzlabot vai atgūt savu fizisko formu, Edgars Tev to palīdzēs izdarīt. Tas nebūs viegli, bet tas noteikti būs tā vērts!

  • AKADĒMISKIE SASNIEGUMI
    Trenera izglītības ietvaros iegūti sekojoši sertifikāti: 2016. gadā iegūta fitnesa trenera "C" kategorijas kvalifikācija fitnesā (atlētiskajā vingrošanā) 2017. gadā iegūts “TOGU: preventīvi treniņi un to nepieciešamība” sertifikāts 2020. gadā dalība Dmitrija Klokova svarcelšanas seminārā treneriem 2021.gada dalība seminārā “Muskuļu un fasciju funkcijas funkcionālās slodzēs” 2021.gada dalība seminārā “Ātrspēka trenēšana un atjaunojošie treniņi”
  • SACENSĪBU SASNIEGUMI
    2022.g. 1. Grandiozā TV šova Boksa Akadēmija fināla cīņas uzvarētājs 1. Vieta (komandu ieskaitē) NBS rīkotajās Funkcionālā fitnesa sacensībās 2021.g. 1. Vieta Elite grupā Funkcionālā Fitnesa sacensībās “Liepājas spēks 2021” 2. Vieta (komandu ieskaitē) NBS rīkotajās spēka uz izturības sacensībās. 2020.g. 3. Vieta Pasaules čempionātā Funkcionālajā Fitnesā 2. Vieta Latvijas čempionāta Funkcionālajā Fitnesā 2019.g. 3. Vieta Elites grupā Funkcionālā Fitnesa sacensībās “BATTLE OF RĪGA” 1. Vieta NBS rīkotajās spēka un izturības sacencībās 1. Vieta Elites grupā Spēka un izturības sacensībās “Liepājas spēks 2019”! 8. vieta komandu ieskaitē Funkcionālā Fitnesa sacensībās “BATTLE OF EUROPE” Elites grupā! 2018.g. 1. Vieta NBS rīkotajās spēka un izturības sacensībās. 8. Vieta Funkcionālā Fitnesa sacensībās”BATTLE OF EUROPE” 2018. Elites grupā! 2017.g. 2. Vieta Spēka un izturības sacensībās “Liepājas spēks 2017” komandu ieskaitē! 2016.g. 1. Vieta Funkcionālā Fitnesa sacensībās “Lithuanian THROWDOWN 2016” komandu ieskaitē. 1. Vieta Elites grupā Spēka un izturības sacensībās “Liepājas spēks 2016” 1. Vieta Elite grupā Funkcionālā Fitnesa sacensībās “TRU FIT SUMMER GAMES” 2015.g. 3. Vieta Elites grupā Spēka un izturības sacensībās “Liepājas spēks 2015” 1. Vieta Elites grupā Spēka un izturības sacensībās “Pludmales spēks 2015” 2014.g. 2. Vieta Elites grupā Spēka un izturības sacensībās “Liepājas spēks 2014” 1. Vieta Elites grupā Spēka un izturības sacensībās “Pludmales spēks 2014” 2013.g. 1. vieta - Spēka un izturības sacensības “Pludmales spēks 2013” 1. Vieta - “Crossfit centrs Andrejsala” rīkotajās Spēka un izturības sacensībās

GALERIJA

bottom of page